توسط بهادر کاظمیان آبان 18, 1401 0 نظر

نحوه انتخاب لباس پزشکی

هنگام انتخاب بهترین روپوش پزشکی برای مرکز خود، باید چند فاکتور مختلف را در نظر بگیرید.

  • سطح ریسک: مطمئناً لباس هایی که می گیرید باید برای کار در دست اقدام مناسب باشند. شما نمی توانید با انتخاب سطح حفاظتی پایین تر از آنچه که در نظر گرفته شده، از ایمنی صرفه جویی کنید. شما باید خطرات ذاتی کار را ارزیابی کنید و اینکه آیا لباس می تواند به اندازه کافی در برابر آنها محافظت کند. ببینید برنامه مورد نظر شما کجا در لیست سطوح AAMI قرار می گیرد و لباس خود را از آنجا انتخاب کنید.
  • تناسب: PPE نامناسب می‌تواند ناراحت‌کننده و خطرناک باشد و آزادی حرکت و سهولت پاسخ‌دهی به یک موقعیت به سرعت در حال تغییر را محدود کند. در حالی که راحتی اغلب بعد از ایمنی در رتبه دوم قرار می گیرد، این سطح از انعطاف پذیری بخش مهمی از کار در تنظیمات مراقبت های بهداشتی است. اطمینان حاصل کنید که کارکنان اندازه های مناسب را در دسترس خود دارند. همچنین ممکن است بخواهید جنبه های دیگری از تناسب را در نظر بگیرید، مانند نحوه بسته شدن لباس مجلسی و اینکه آیا سرآستین های کشسانی دارد یا خیر. سرآستین های الاستیک مهر و موم بهتری دارند و زیر دستکش می روند.
  • ویژگی‌های بازدارنده: مواد مختلفی که یک لباس مجلسی را تشکیل می‌دهند معمولاً میزان عملکرد آن در برابر مایع را تعیین می‌کنند. اگر نفوذ مایعات را پیش‌بینی می‌کنید، به احتمال زیاد به لباس‌های مقاوم در برابر مایعات نیاز خواهید داشت. معمولاً به جای پارچه‌های نخی در لباس‌های یکبار مصرف، یافتن این مورد در مواد مصنوعی ریسی‌شده لباس‌های قابل شستشو آسان‌تر است.
  • قابلیت تنفس: روپوش پزشکی با قابلیت تنفس بیشتر راحتی و آزادی حرکت بیشتری را برای پوشندگان فراهم می کند. لباس‌های یکبار مصرف نسبت به لباس‌های چندبار مصرف تنفس بیشتری دارند، اما این سطح می‌تواند بسیار متفاوت باشد. کارکنان از راحتی لذت می برند، اما ممکن است در برخی از محیط ها مهمتر از محیط های دیگر باشد. به عنوان مثال، اگر کارکنان در یک کلینیک واکسیناسیون در فضای باز یا یک طبقه فروشگاه صنعتی گرم کار کنند، تنفس می تواند به یک جنبه ایمنی تبدیل شود.
  • استریلیت: آیا برنامه نیاز به یک لباس استریل دارد یا یک لباس تمیز؟ به طور معمول، یک روپوش استریل فقط برای روش های تهاجمی ضروری است. با این حال، روپوش‌های استریل در هر شرایطی که آلودگی می‌تواند خطراتی برای سلامتی ایجاد کند یا بر کیفیت محصول تأثیر بگذارد، می‌تواند مفید باشد.

به یاد داشته باشید، اگر کارکنان شما به درستی از آن استفاده نمی کنند، انتخاب PPE مناسب معنی زیادی ندارد. اعضای تیم را به طور کامل در مورد نحوه انتخاب لباس های محافظ و ادغام آنها در برنامه کلی کنترل عفونت یا روش های عملیاتی استاندارد خود آموزش دهید. استفاده صحیح از روپوش برای ایمن نگه داشتن بیماران و کارکنان در طول روزهای کاری بسیار مهم است.
لباس های پزشکی را به صورت عمده از عرضه بهزیست طب خریداری کنید

اگر عمل شما نیاز به لوازم روپوش پزشکی انبوه دارد، بهزیست طب می تواند کمک کند. ما دارای گواهی استاندارد هستیم و البسه و ملزومات بیمارستانی با رتبه بالا را تولید می کنیم. خواه کار شما به محافظت کم خطر یا موانع برای کارهای پرخطر نیاز داشته باشد، ما طیف وسیعی از لباس‌ها را انتخاب می‌کنیم، هم قابل شستشو و هم یکبار مصرف. بسیاری از موجودی ما آماده ارسال فوری است و شما می توانید لباس های پزشکی عمده را بصورت آنلاین 24/7 خریداری کنید.

مطمئن نیستید چه لازم دارید؟ تیم خدمات مشتری دوستانه ما خوشحال است که نیازهای شما را برآورده کند و به شما کمک کند تا لباس مناسب برای تیم خود پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید!

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظری وجود ندارد

نام و نام خانوادگینام و نام خانوادگی

آدرس ایمیلآدرس ایمیل

آدرس وب سایتآدرس وب سایت

متن پیاممتن پیام