توسط بهادر کاظمیان آبان 20, 1401 0 نظر

حوله یکبار مصرف چیست و کاربرد آن

حوله یکبار مصرف بهزیست طب یکی از انواع تجهیزات بهداشتی هستند که با گسترش روزافزون بهداشت و بیماریهای واگیر دار پا به عرصه بازار گذاشته است و به همراه روپوش های یکبار مصرف بیمارستانی و رول ملحفه یکبار مصرف در مدت کوتاهی توانسته نظرها را به سوی خود جلب کند و بیمارستانها، مهمان خانه‌ها، هتل‌ها و استخرها به عنوان حوله یکبار مصرف از آن استفاده کنند. رول بودن مزیت بزرگی برای این نوع حوله ها است چرا که در هنگام استفاده بدون اتلاف وقت و به سرعت و بدون تماس زیاد دست افراد و انتقال بیماری، به حوله می توان دسترسی داشت.

حوله های دستی یک بار مصرف که امروزه به دلیل کارایی بالا و استفاده ی راحتی که دارند، با استقبال زیادی رو به رو شده اند. این حوله ها به خوبی توانسته اند جایگزین انواع حوله های معمولی باشند و بدون نیاز به شست و شو، پس از هربار استفاده دور انداخته شده و تعویض گردند.

این حوله دستی یکبار مصرف که با عناوین دیگری همچون حوله یکبار مصرف استخری و یا حوله یکبار مصرف نیز شناخته می شود، ضخامت و کیفیت مناسبی داشته و با وزن کمی که دارد، به راحتی قابل جا به جایی می باشد و بسیارز مقرون به صرفه می باشد. همچنین وزن کم این محصول، استفاده ی آسان از آنرا سبب می شود. علاوه بر این، این حوله ها به کاربر امکان می دهند تا بدون نیاز به شست و شو، پس از استفاده آنرا دور انداخته و تعویض نمایند.

ویژگی های حوله دستی یکبار مصرف: حوله یکبار مصرف یکی از محصولات پرکاربرد بهداشتی است که پس از یکبار استفاده دور انداخته میشود و در مکان های مختلفی از جمله آرایشگاه ، استخر، هتل، موارد مصرفی خانگی ، سالن ها ی ماساژ،باشگاه ورزشی،بیمارستان و… مورد استفاده قرار میگیرد.

حوله یکبار مصرف چیست ؟ و در چه مراکزی کاربرد دارد؟

حوله یکبار مصرف یکی از محصولات پرکاربرد بهداشتی است که پس از یکبار استفاده دور انداخته میشود و در مکان های مختلفی از جمله آرایشگاه ، استخر، هتل، موارد مصرفی خانگی ، سالن های ماساژ،باشگاه ورزشی،بیمارستان و… مورد استفاده قرار میگیرد. این حوله ها به دلیل سهولت استفاده ،عدم اشغال فضای زیاد و رعایت اصول بهداشتی بسیار متداول شده اند.

حوله های یکبار مصرف اگرچه به ضخامت حوله های معمولی و پارچه ای نیستند، اما به دلیل استفاده از الیاف با کیفیت در تولید آنها، جذب رطوبت بالایی دارند. به دلیل اینکه در مراکز از حوله های یکبار مصرف استفاده میکنند بهداشت و ایمنی بالا رفته است. با شیوع ویروس کرونا استفاده ازاین محصولات افزایش یافته است. حوله های یکبار مصرف را از الیاف معمولی نمیسازند پارچه حوله یکبار مصرف پارچه ای است که تار و پود ندارد، نام این پارچه اسپان است که جذب آب بسیار بالایی دارد.

از جمله مزایای استفاده از حوله دستی یک بار مصرف عبارت است از:

 • ابعاد حوله دستی یکبار مصرف به این شرح است: طول 80 سانتی متر، عرض 40 سانتی متر
 • حوله دستی یکبار مصرف در رنگ سفید موجود است.
 • وزن حوله دستی یکبار مصرف چیزی حدود ۴۰ گرم است.
 • حوله دستی یکبار مصرف در ضخامت های متفاوتی طراحی و تولید می شود
 •  جا به جایی حوله دستی یکبار مصرف بسیار اسان و نگهداری آن راحت است
 • از حوله دستی یکبار مصرف می توان در مکان های مختلفی اعم از مراکز درمانی، رستوران ها، مراکز آرایشی بهداشتی، مراکز نگهداری از سالمندان، مهد کودک ها و … استفاده نمود.
 • از حوله دستی یکبار مصرفن در منزل و یا مسافرت ها نیز می توان استفاده نمود.
 • حوله دستی یکبار مصرف قابلیت کشسانی بالایی داشته و به راحتی توسط دست پاره نخواهد شد.
 • حوله دستی یکبار مصرف می توانند به میزان زیادی آب را به خود جذب نماید
 • وزن حوله دستی یکبار مصرف سبب می شود تا کاربر بدون تحمل وزن زیاد، از این محصول جهت خشک نمودن قسمت های مختلف بدن خود استفاده نماید.
 • این حوله ها یکبار مصرف بوده و پس از استفاده بایستی دور انداخته شده و تعویض گردند.
 • حوله دستی یکبار مصرف به خوبی می توانند بهداشت فردی را در مکان های عمومی برای کاربران فراهم نمایند.
 • قیمت حوله دستی یکبار مصرف نسبت به کارایی بالای آن برای مراکز مختلف، بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

قیمت رول حوله یکبار مصرف

بهزیست طب با تعیین قیمت بر روی انواع حوله های یکبار مصرف تولیدی خود در سطح متعادل و ارزان در صدد آن است تا با ارائه رنج قیمتی متناسب با انواع بودجه ها و توان مالی خریداران بر میزان فروش خود افزوده و تولیدات خود را با تیراژ بالاتری به خط تولید برساند.

قیمت حوله یکبار مصرف استخری

نکته بسیار مهم حوله دستی یکبار مصرف این است که این حوله مناسب برای استفاده در استخر بافته و تولید شده و در آن نخی به نخ دیگر دوخته نمی شود و شیوه تولید جدیدی از نمدبافی قدیمی ایرانیان در آن نهفته است و قابلیت جذب رطوبت آنرا به صورت فوق العاده ای بالا می برد. تا به حال همه ما به سالن های ورزشی و با استخر ها مراجعه کرده ایم. بعد از شست و شو و انجام تمرینات ورزشی اولین مساله خشک کردن سر و بدن با استفاده از حوله است.

خرید اینترنتی حوله یکبار مصرف

در دنیا ی امروزه تمایل مردم به استفاده از تکنولوژی تجارت الکترونیک و انجام خرید و فروش ها و تراکنش های مالی خود بر اساس علوم نوین افزایش یافته است. با توجه به این امر بهزیست طب تلاش خود را بر این اصل متمرکز نموده است تا با ایجاد کانالهای اجتماعی مجازی و تشکیل وبسایتهای اینترنتی امکان خرید آنلاین را برای خریداران و متقاضیان خرید فراهم نماید.

تولید حوله یکبار مصرف

حوله یکبار مصرف تولیدی بهزیست طب،  از الیاف ویسکوز، پلی استر و یا پنبه که با تکنولوژی خاصی بصورت نبافته، تولید می شود یعنی تار و پود ندارد. اولین تکنولوژی منسوجات نبافته، همان تکنولوژی نمد بافی خودمان است. اصطلاح خاصی که برای جنس ویژه پارچه حوله یکبار مصرف به کار می برند، اسپانلس است. لازم این نکته را یاد آور شویم که قیمت رول حوله یکبار مصرف باتوجه به سطوح کیفیتی متفاوت تولید شده، تعیین می شود.

پخش عمده حوله یکبار مصرف

کارشناسان و عوامل اجرایی فعال در قسمت پخش و توزیع کارخانه بهزیست طب همواره در تلاش اند تا محصولات حوله ای تولیدی خود را از جمله حوله یکبارمصرف را با کمال دقت و در اسرع وقت به دست سفارش دهندگان و متقاضیان خرید رسانده و محصولی عاری از هرگونه ایراد و نقص در انسجام و بافت حوله یکبار مصرف را به مقصد برسانند.

دلیل استفاده از حوله های یکبار مصرف

این حرکت باعث شد تا این مراکز از هدر رفتن آب در زمان شست و شوی وسایل غیر یکبار مصرف خود جلوگیری کنند. در استخر ها، هتل ها و مراکز زیبایی یکی از پر مصرف ترین این وسایل که بالاترین هدر رفت آب را به همراه داشت، حوله های بود که در مراکز فوق الذکر بیان شد، این مراکز برآن شدند که از حوله های یکبار مصرف استفاده کنند زیرا در درجه اول هزینه اولیه آنها پایین می آمد پس از آن در درجه دوم هزینه های جاری همچون آب و نگه داری را کمتر میکند.

پس از گذر زمان و اهمیت پیدا کردن آب در بین جوامع، مراکز بهداشتی درمانی، رفاهی، ورزشی و … تماما به سمت استفاده از وسایل و تجهیزات یکبار مصرف حرکت کرده اند.

حوله یکبار مصرف هتلی

امروزه با توجه به تولید انبوه حوله یکبار مصرف هتلی و تعیین قیمت رول ملحفه یکبار مصرف در رنج ارزان ، بیشتر هتل داران و مسئولین مراکز اقامتی و بیمارستان ها به دلیل اینکه حوله های دائمی مورد استفاده خود را برای چندین بار مورد شست و شو قرار ندهند از حوله های یکبار مصرف استفاده می کنند تا هم بر کیفیت هتل ها افزوده گردد و هم باعث جلب رضایت مهمانان هتل ها شود.

موارد استفاده از حوله یکبار مصرف در آرایشگاه ها

استفاده از حوله یکبار مصرف در اماکن عمومی مانند آرایشگاه ها و هتل ها و بیمارستان ها به جای حوله های چند بارمصرف یک ضرورت است. این افراد دوست دارند در چنین مکانهایی از حوله ای نو و تمیز استفاده کنند که در عین این حال قرار نیست هزینه زیادی برای آن پرداخت کنند.

استفاده از حوله های یکبار مصرف می تواند از ناراحتی های مربوط به پوست و مو جلوگیری کند و جایگزینی آن با حوله هایی که در مکانهای عمومی توسط چند نفر مورد استفاده قرار میگرند یک ضرورت است. پس مطمئن باشید که بازار بزرگی برای کسب و کار حوله یکبار مصرف انتظار شما را خواهد کشید.
مطمئن نیستید چه لازم دارید؟ تیم خدمات مشتری دوستانه ما خوشحال است که نیازهای شما را برآورده کند و به شما کمک کند تا لباس مناسب برای تیم خود پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید!

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظری وجود ندارد

نام و نام خانوادگینام و نام خانوادگی

آدرس ایمیلآدرس ایمیل

آدرس وب سایتآدرس وب سایت

متن پیاممتن پیام